Godziny otwarcia

 • poniedziałek - nieczynne
 • wtorek - 10.00 - 14.00
 • środa - 10.00 - 14.00
 • czwartek - 10.00 - 14.00
 • piątek - 10.00 - 14.00
 • sobota - nieczynne
 • niedziela - 14.00 - 17.00

 

Bilety wstępu:

 • 7 zł - normalny
 • 6 zł - ulgowy
  (dzieci i młodzież ucząca się)
 • 5 zł - grupowy
  (wycieczki i grupy zorganizowane)


Terminy zwiedzania do uzgodnienia. Rezerwacja grup zorganizowanych - kontakt telefoniczny:
(44) 61-64-380, 798 800 131. ZAPRASZAMY.

Informacje

RODO

Wolborskie Centrum Kultury im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego z siedzibą w Wolborzu, ul. Modrzewskiego 15, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany. Monitoring znajduje się w budynku Pożarniczego Centrum. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Wolborskim Centrum Kultury im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, 97-320 Wolbórz, ul. Modrzewskiego 15. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętych monitoringiem.

SZANOWNI PAŃSTWO!

Jeśli posiadacie Państwo w swoich domowych zbiorach eksponaty związane z pożarnictwem, ciekawe, stare przedmioty "z duszą" oraz dokumenty, które warto pokazać innym i dla których nie ma u Was już miejsca, a chcielibyście je przekazać Centrum to prosimy o kontakt.

Zapisz się na newsletter

Po dopisaniu się do listy, będą Państwo powiadamiani o wystawach i wydarzeniach w naszym Centrum.

Eksponaty pożarnicze

Izba regionalna

Polska i Europejska muzyka sakralna

Wolborskie koncerty to doskonała okazją, by bliżej poznać muzykę poważną i przekonać się, że jest to doskonała rozrywka i odprężenie, nie tylko dla melomanów. Ponadto wszystkie utwory, jakie prezentowane są na naszych koncertach należą do najbardziej znanych i lubianych przez publiczność.

 

Zapraszamy na pierwszy koncert w ramach IX edycji Festiwalu w Kolegiacie Wolborskiej. 3 lipca wystąpi  Kapela Polonica z programem pt. "Polska i Europejska muzyka sakralna."

W najbliższą niedzielę, 3 lipca, o godz. 17.00 odbędzie się pierwszy koncert zatytułowany "Polska i Europejska muzyka sakralna". Wystąpi Kapela Polonica w składzie:
Barbara Rogala – sopran
Emilia Kinecka – flety podłużne
Maciej Milczarek – klawesyn
Piotr Młynarczyk – viola da gamba
W programie usłyszymy najpiękniejsze i znane z pewnością Państwu utwory muzyki sakralnej, takie jak Ave Maria – Giulio Cacciniego, psalmy Mikołaja Gomółki czy kantata Telemana.